Hosting dla Wordpressa. home.pl startuje z nową usługą!
Kopiuj tekst

Hosting dla Wordpressa. home.pl startuje z nową usługą!

Firma home.pl, niekwestionowany lider rejestracji domen internetowych w Polsce startuje z nową usługą! Wordpress Hosting SSD dedykowany jest wszystkim tym, którzy utrzymują stronę zbudowaną na Wordpressie, ale ich obecny serwer nie jest w stanie sprostać jej rosnącej popularności oraz osobom chcącym dopiero stworzyć swój adres w sieci.

Czym nowa usługa home.pl wyróżnia się na tle rozwiązań proponowanych przez konkurencję? Przede wszystkim chodzi o wykorzystanie dysków SSD.
- Zdecydowaliśmy się na zastosowanie dysków SSD, ponieważ są niezwykle wydajne i niezawodne – tłumaczy Paweł Skarżyński,  kierownik hostingu w home.pl - Każdy, kto ma w swoim komputerze taki dysk, zdążył się już przekonać w jak dużym stopniu potrafi usprawnić i przyspieszyć codzienną pracę.
Zyskaj przewagę nad konkurencją!
W przypadku zastosowań serwerowych, dyski SSD maksymalnie skracają czas potrzebny na załadowanie strony i jej wszystkich plików. Strona wyświetli się tym samym dużo szybciej, nawet w przypadku dużej ilości użytkowników, którzy w danej chwili z niej korzystają.
 - Chcieliśmy stworzyć usługę wyróżniającą się na tle konkurencji – mówi Skarżyński. – W żadnym wypadku nie jest to klon obecnie funkcjonujących rozwiązań, ze zmienioną tylko nazwą. Dzięki stosowaniu Wordpress Hosting SSD nasi klienci uzyskają realną przewagę nad tymi, korzystającymi z rozwiązań konkurencyjnych firm.
Niewątpliwymi zaletami posiadania Wordpress Hosting SSD są ponadto: wysokie parametry bezpieczeństwa przydzielane dla konta użytkownika (czas użycia procesora, pamięć RAM czy ilość jednoczesnych procesów), pełna obsługa PHP 5.6 wraz z mechanizmem Opcache oraz natywnie działający mechanizm Web Application Firewall, zabezpieczający serwer przed nieautoryzowanym dostępem.
- Wordpress Hosting SSD to odpowiedź na nieustannie rosnącą popularność Wordpressa na świecie – mówi Skarzyński. - Obecnie już ponad 23 proc. stron korzysta z tego popularnego CMS-a. Liczba ta stale rośnie. W samym home.pl na sewerach wirtualnych zainstalowanych jest obecnie ponad 100 tys. instancji tej aplikacji. To tylko potwierdza, że stworzenie dedykowanego rozwiązania, wspartego świetną technologią (dyski SSD, PHP56, WAF), jest czymś, w co warto było zainwestować.
Dla początkujących i zaawansowanych
Firma home.pl przygotowała także ułatwienia dla osób budujących swoją pierwszą stronę internetową.  Chodzi m.in. o autoinstalator aplikacji, który automatycznie zainstaluje się na serwerze Worpressa, zaraz po rejestracji usługi. W ciągu kilku sekund CMS jest już gotowy do pracy. Wyeliminowana zostanie tym samym konieczność ręcznego wgrywania archiwum z Wordpressem oraz tworzenie bazy danych. Jeśli natomiast zechcemy uruchomić kolejny serwis, wystarczy ponownie skorzystać z autoinstalatora. Wszystko dzieje się szybko i sprawnie.
Z kolei gratką dla osób, które potrzebują dla swojego Wordpressa większej mocy, a ich obecny serwer jest już po presto niewystarczający, są wysokie parametry hostingu (CPU, pamięć RAM). Pracujący nad wieloma serwisami jednocześnie docenią dostęp do konsoli ssh i łatwo zarządzany backup, pozwalające na tworzenie i przywracanie kopii danych w dowolnym momencie.
Kolejną zaletą usługi Wordpress Hosting SSD jest także jedna oplata abonamentowa.  Home.pl zdecydował się na taki krok myśląc przede wszystkim o poczatkujących użytkownikach oraz osobach, dla których model rozliczania usługi według ilości wyświetleń strony czy ilości unikalnych użytkowników jest zbyt skomplikowany i niezrozumiały
- Obserwując nieustanny rozwój Wordpressa, jego rosnąca popularność i coraz większe możliwości samej aplikacji, wierzymy, ze usługa Wordpess Hosting SSD spotka się z ciepłym przyjęciem przez naszych klientów – mówi Skarżyński.

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.